Televizyon

Lise Son Sınıf Öğrencisi 1 Milyonluk Soruyu Görecek

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada bir yarışmacı 250 bin TL’lik soruyu doğru bildi ve 1 milyon TL’lik soruyu görmeye hak kazandı.

Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada dün gece program tarihinde ilk defa bir yarışmacı 1 milyon TL değerine sahip olan soruyu görmek için hak kazandı.

JOKERİNE GÜVENMEDİ…

125 bin TL’lik  “Paul McCartney, The Beatles’in “A Day in The Life” şarkısının sonunda yer alan sesin yalnızca hangi hayvan tarafından duyulabileceği söylenmişti. Bu soruda telefonla bir tanıdığını arama joker hakkını kullanan Galatasaray Lisesi son sınıf öğrencisi olan Çağdaş İrfan Yıldırım, aradığı arkadaşı “Fare” şıkkını verdi.

Bu cevaba rağmen kendi hafızasına güvenmeyi tercih eden Çağdaş İrfan, “Köpek” cevabını verdi ve 250 bin TL değerindeki soruya geçmeye hak kazandı.

1 MİLYONLUK SORU YENİ YAYIN DÖNEMİNDE 

Çağdaş İrfan Yıldırım adlı yarışmacı, 250 bin TL değerindeki “Bir kız bana emmi dedi neyleyim” sözünün hangi halk ozanına ait olduğu soruldu. Yarışmacı doğru cevap olan D şıkkı “Karacoğlan” dedi. Böylece 1 milyon değerindeki soruya da ulaşmış oldu.

Bu soruya gelindiğinde ise yarışmacının süresi doldu. İzleyiciler 1 milyon değerine sahip soruyu ise ancak yeni yayın döneminde görebilecekler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top