Haberler

Mezdeke Aynur Cinayetinde Yeni Bir Gelişme!

Mezdeke Aynur cinayetinde yeni ve sürpriz bir gelişme yaşandı .

24 Nisan tarihinde İstanbul’da kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından öldürülen Mezdeke grubunun üyelerinden Aynur Kanbur’un katil zanlısının yakalanması için deliller toplanmaya devam ediyor.

Ünlü dans grubu Mezdeke’nin üyelerinden Aynur’un Şişli’d öldürülmesinden bu yana, katil zanlısına henüz ulaşılamadı. Oryantali kurşun yağmuruna tutan şüphelinin, cinayetinden ardından 3.5 kilometre kadar yürüdüğü ve son olarak Beşiktaş’ta otobüse binerek izini kaybettirdiği ortaya çıktı.

KOŞUP OTOBÜSE BİNMİŞ

Polis ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarını incelediler. Kimliği belirlenemeyen katilin yol haritasını ortaya çıkaran polis, saldırganın cinayeti işlediği yere Mecidiyeköy’den gittiğini tespit etti. Saldırgan, Nar Çiçeği Sokak’a vardıktan sonra Aynur Kanbur’u kurşun yağmuruna tuttu ve yokuş aşağı koşmaya başladı. Daha sonra Ihlamurdere Caddesi’nde yürümeye başlayan zanlı, Beşiktaş’tan Kabataş istikametine giden bir belediye otobüsüne bindi.

KATİL ZANLISI 30-35 YAŞLARINDA 

Karanlık olmasından dolayı güvenlik kameralarından otobüsün plakası ve hat numarası tespit edilemedi. Son olarak buradan görülen katil bu şekilde izini kaybettirdi. Ancak izlenen görüntülerden katilin 18-20 yaşlarında olduğu düşünülürken 30-35 yaşlarında olduğu tespit edildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top