Dünya

Michael Jackson’ın Kızı Adeta Mide Bulandırdı!

Paris Jackson, dünya gündemine oturacak görüntüler verdi.

Son zamanlarda giydiği kıyafetleri ile sürekli olarak gündeme gelen Paris Jackson’ın Pazar akşamında katıldığı bir gecede arabadan inerken inanılmaz bir frikik verdi.

İÇ ÇAMAŞIRI GÖZÜKTÜ 

Ünlü isimlerin birbirleri ile şakalaştıkları beraber eğlenceli bir gece geçirdikleri ve Rihanna’nın ev sahipliği yaptığı Met Gala gecesine katılan Paris Jackson, arabadan inerken iç çamaşırı göründü. Bu görüntüden rahatsız olmayan Jackson, devamında da herkesi şaşırtan görüntüler vermeye devam etti.

DÜNYA GÜNDEMİNE OTURDU 

19 yaşındaki genç kız, gündeme oturan asıl görüntüsünü gala çıkışında verdi. Kolsuz bir siyah elbise giyen Paris Jackson’ın koltuk altındaki kılları kesmediği görüldü. Mide bulandıran bu görüntüsü ile objektiflere yakalanan Jackson, bu hali ile dünya gündemine oturdu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top