Dünya

Miley Cyrus’un Çıplak Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Ünlü sanatçı Miley Cyrus’ın çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı.

Hesabı çalınarak internete çıplak fotoğrafları sızdırılan ünlüler arasında, sansasyonel şarkıcı Miley Cyrus da katıldı. Cyrus, her ne kadar konserlerinde cesur kıyafetler tercih etse de, bu fotoğraflarının internette yayılmasından oldukça rahatsız oldu.

FOTOĞRAFLARI İNTERNETE SIZDI 

Miley Cyrus, hesabı çalınarak fotoğrafları internete sızdırılan son ünlü isim oldu. Daha önce de Emma Watson ve Amanda Seyfried gibi ünlülerin fotoğrafları internet dünyasına sızdırılmıştı.

Sahnede vücudunu sergilemekten çekinmeyen Miley Cyrus’un geçtiğimiz aylarda giydiği ince elbisesinden şarkı söylerken göğüsleri çıkmıştı. Vücudunu sergilemekten çekinmemesine rağmen bu durumdan rahatsız olduğu öğrenildi. Sanatçının özel hayatına ve gizliliğine karşı yapılan bir ihlal olarak tanımlanıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top