Magazin

Milyoner’de İlk Soruda Elenen Harvard Öğrencisi!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir süre kariyerinden bahseden Harvard Üniversitesi öğrencisi, ilk soruda elendi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılanlar şaşırtmaya devam ediyor. Kendisini uzun süre öven ve Harvard Üniversitesi’nde okuyan Erman Gören, ilk soruna elendi ve izleyenleri şok etti.

KENDİSİNİ ÖVDÜ

İstanbul Üniversitesi’nde Eski Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan ve bir sene boyunca Harvard Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde araştırma yapan Erman Gören, yanlış cevap verdi ve herkesi şaşırttı. Kendisini öven yarışmacının ilk soruda elenmesi televizyon ekranı başındakileri de hayrete düşürdü.

SORUYU METAFOR SANDI 

Elendiğini anlayan ve büyük bir şaşkınlık yaşayan yarışmacı, soruyla ilgili olarak;  “Çok garip geldi soru. Neden böyle çiçek olsunlar ki? Hiç böyle bir şey duymadım. Sadece bir metaforu soruyorlar sandım. Çiçeklerin tek ayağı olduğu için bu cevabı verdim” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top