Dünya

Mısırlı Şarkıcı, Muz Yediği İçin Tutuklandı

Mısırlı pop şarkıcısı Shyma, video klibinde erotik bir şekilde muz yemesinden dolayı tutuklandı.

Mısır’da Shyma adlı pop şarkıcısı, yayınladığı klibinde muz yemesinden dolayı tutuklandı. İç çamaşırlarıyla beraber seksi bir şekilde muz yemesinden dolayı tutuklandığı belirtildi.

MAHKEMEDEN TUTUKLAMA KARARI 

Ünlü şarkıcının çıktığı mahkemede, kadının cinsel ilişki objesi olmadığını açıklayan Mısır mahkemesi, 18 yaşın altında olan çocukların da izleyebileceği bir klipte bu tür cinsel içerikli görüntülerin olmaması gerektiği kararına vardı ve ünlü popçu tutuklandı.

AHLAKSIZLIĞA SÜRÜKLÜYOR 

Ünlü şarkıcının klibinin insanları ahlaksızlığa sürükleyen görüntüler içerdiği kararı verildi.

Mısırlı Şarkıcı, Klibinde Muzu Aşırı Ateşli Şekilde Yediği için TutuklandıMısırlı Şarkıcı, Klibinde Muzu Aşırı Ateşli Şekilde Yediği için TutuklandıMısırlı Şarkıcı, Klibinde Muzu Aşırı Ateşli Şekilde Yediği için Tutuklandı

ŞARKICI ÖZÜR DİLEDİ 

Genç şarkıcı, klibinden dolayı aldığı tepkilerin ardından Facebook hesabında bir metin yayınladı. Shyma, “Klibi izleyenler ve onu uygunsuz bir şekilde anlayan herkesten özür diliyorum” dedi.

Mısırlı Şarkıcı, Klibinde Muzu Aşırı Ateşli Şekilde Yediği için TutuklandıMısırlı Şarkıcı, Klibinde Muzu Aşırı Ateşli Şekilde Yediği için Tutuklandı

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top