Magazin

Murat Dalkılıç, Eşinin Rolünü Eski Sevgilisine Verdi!

Murat Dalkılıç, eşinin oynayacağı rol için eski sevgilisi Ekin Türkmen’in oynamasına karar verdi.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un sürekli olarak olarak ayrıldıkları ile ilgili haberler çıkıyordu. Ancak ikili bu haberlerin yalan olduğunu açıklamıştı. Ancak sonunda Merve Boluğur, kendisine ev tuttu ve eşinin yanından ayrıldı. Birlikte film çekmeleri ile ilgili proje, bu evliliğin sonlandırılmasının ardından bozulunca, Dalkılıç, eşinin rol alacağı filme Ekin Türkmen’in alınmasına karar verdi.

İNTİKAM ALIYOR

Boşanacaklar konuşulan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılma kararı alınca, başrolünü paylaşacakları filmde de kriz çıktı. Merve Boluğur, son anda bu filmde oynamaktan vazgeçti. Murat Dalkılıç ise bu rolü, 2010-2012 yılları arasında büyük bir aşk yaşadığı Ekin Türkmen’e verdi. Dalkılıç’ın bu hamlesi çok konuşuldu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top