Magazin

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu İle Aşkının Sırrını Verdi

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile aşklarının güzel devam etmesinin sırrını açıkladı.

Neslihan Atagül, Maire Claire’in yeni sayısında eşi Kadir Doğulu ile aşkları hakkında bazı ayrıntılar paylaştı. Atagül, ”Kadir bana, dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor. Evliliğimin tadını çıkarıyorum” dedi.

OYUNCULUĞA YAPRAK DÖKÜMÜ İLE BAŞLADI

Oyunculuğunun dönüm noktasının rol aldığı Yaprak Dökümü dizisi olduğunu belirten Neslihan Atagül, ilk olarak “İlk Aşk” filminde rol aldığını açıkladı İlk dizi projesi ise Yaprak Dökümü olan Neslihan Atagül, uzun soluklu olan bu işin kendisine çok şey öğrettiğini söyledi. ‘İlk kez ‘İlk Aşk’ filminde yer aldım. Sonrasında da ilk dizi projem ‘Yaprak Dökümü’nde rol aldım. Dizi uzun soluklu bir iş oldu ve çok güzel bir kadrosu vardı. Bana çok şey öğretti. Bugün hâlâ meslek hayatıma iyi ki o işle başlamışım, diyebiliyorum” dedi.

“TEK SIKINTI ÖZLEM”

Eşi Kadir Doğulu ile aynı sektörde olmasının tek dezavantajının özlem olduğunu söyledi. ‘Tek sıkıntı özlem. Onun dışında işinle ilgili her şeyi konuşup, danışıp, tartışabiliyor olmak da insanı rahatlatıyor”  dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top