Magazin

Nur Yerlitaş, Tekrar Açıklama Yaptı ve Özür Diledi

Nur Yerlitaş, şehitlerle ilgili tepki çeken sözlerinin ardından ikinci bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Modacı ve son zamanların televizyon yıldızı Nur Yerlitaş, katıldığı bir doğum günü partisinde instagram hesabı üzerinden bir canlı yayın yapmıştı. O esnada bir arkadaşının söylediği bir cümleye “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter artık”  diye tepki vermesinin ardından Yerlitaş’a tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

NUR YERLİTAŞ’TAN AÇIKLAMA 

Tepki çeken bu sözlerinin ardından Yerlitaş bir açıklama yapmıştı. Ancak yaptığı açıklama ile yeniden tepki toplayınca ikinci bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Nur Yerlitaş, özür diledi ve adeta sözlerini kıvırdı.

İŞTE NUR YERLİTAŞ’IN AÇIKLAMASI 

“Geçen akşam katıldığım bir davette yaptığım canlı yayının altına yazılan hakaretler üzerine bir anda ‘ŞEHİT’ kelimesi duyunca, “artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı” anlamında kullandığım kelimelerin kasıtlı olarak ya da yanlış anlaşılarak çok farklı yerlere çekildiğini ve resmen bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü üzülerek görüyorum.

Kimseyi şehitlerimizin aleyhine konuşturmayacağım gibi benim de şehitler aleyhine en ufak bir söz söyleyeceğim düşünülemez. Böylesine hassas olduğum bir konuda bu şekilde yanlış anlaşılmak beni derinden üzmüştür.

 Her ne kadar basına yansıyan şekilde bir kastım bulunmasa da bu anlaşılma nedeniyle üzdüğüm tüm Şehit ve Gazi aileleri ile görevli tüm Polis ve Askerlerimizden öncelikle özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla. Nur Yerlitaş.”
Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top