Magazin

Nurgül Yeşilçay’ın Tasarladığı Çantalara 300 Bin Verdi!

Arap hayranı, Nurgül Yeşilçay’ın çantalarından 100 tane sipariş etti.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, birkaç ay önce tasarladığı çantaları satmaya başladı. Bu çantaların tanesini 3 bin TL’ye satan Nurgül Yeşilçay’a Arap hayranı büyük bir jest yaptı. Çantalardan 100 adet sipariş eden Arap hayranı, Yeşilçay’ın cebine 300 bin TL’yi koydu.

ÜCRETİ PEŞİN YOLLADI

Ortadoğu’da gösterilen Nurgül Yeşilçay dizileri nedeniyle Arap dünyasında sevilen bir isim haline gelen Nurgül Yeşilçay için Arap hayranı 100 adet çanta siparişi verdi ve 300 bin TL’yi peşin olarak yolladı.

SET ARALARINDA BİLE ÇANTA YAPIYOR

Nurgül Yeşilçay, set aralarında kendi sahnelerinin sırasını beklerken bile tüm vaktini nakış yaparak değerlendiriyor. Daha sonra da yaptığı bu nakışları çanta haline getiriyor. Bu el işi merakı ile ilgili olarak “Kendimi bildim bileli resim yaparım, el işlerine yatkınlığım var. Zamana hükmetmek yerine onu en doğru en verimli şekilde kullanıyorum” diyen Yeşilçay, bu işi ticarete dökme kararı almışa benziyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top