Magazin

Nurseli İdiz, Alkolü Fazla Kaçırınca Sahneye Çıkamadı

Nurseli İdiz, alkolü fazla kaçırınca tiyatro oyununa çıkamadı.

Alkol probleminden bir türlü kurtulamayan Nurseli İdiz, aynı çöküş halini 5 yıl aranın ardından İzmir Enternasyonal Fuar’ındaki tiyatro oyunu öncesinde yaşadı.

KULİSTE SARHOŞTU 

Erhan Yazıcıoğlu’nun Volkan Severcan ile beraber sahnelediği Aşk-ı Memduh adlı tiyatro oyunu, geçtiğimiz akşam 20.00’da Kültür Park İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Alınan bilgilere göre oyunun ilk perdesinde kısa bir bölümde sahne alacak olan Nurseli İdiz, aşırı alkollü olmasından dolayı oyununu sergileyemedi.

İKİNCİ PERDE İPTAL EDİLDİ 

Oyunun birinci perdesi bir anda sonlandırıldı. İkinci perdesi ise Nurseli İdiz’in bir türlü ayılamaması nedeniyle sahnelenemedi. Erhan Yazıcı bu durumla ilgili olarak “Nurseli hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesi iptal” diye açıkladı ancak izleyiciler bu konuya İdiz’in alkollü olmasından dolayı çıkamadığını düşündüklerini belirterek tepki gösterdi. Hatta birçok izleyici salonu uzun süre terk etmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top