Magazin

Nusret’in Paylaşımı Kübalıları Kızdırdı!

Nusret’in Fidel Castrolu paylaşımı Miami’deki Kübalılar tarafından hoş karşılanmadı.

Nusret; İstanbul, Katar, Dubai ve Abu Dabi’nin ardından Miami’de de şube açtı. Geçen yıl paylaştığı bir fotoğraf ABD’de yaşayan Küba halkını kızdırdı. ABD basınına konuyla ilgili konuşan Kübalılar, Küba’nın efsane lideri Fidel Castro’nun resminin önünde fotoğraf çektiren ve Castro’nun ölümünden 4 gün önce bu paylaşımı yapan Nusret’e tepki gösterdiler.

BİR DAHA MEKANINA GİTMEYECEKLER 

Nusret, şapkasını Castro gibi takmış ve elinde puro ile poz verdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Miami halkı sosyal medyada “Bu fotoğrafı görene kadar çok havalı olduğunu düşünüyordum” ve “Bir daha senin mekanına gitmeyeceğim” gibi yorumlar yapıldı.

NUSRET PAYLAŞIMI SİLDİ 

ABD’lilerin mesajlarının ardından Nusret, bu paylaşımını silmek zorunda kaldı. Fox News ve Miami Herald gibi medya kuruluşları da tepkileri okuyucularına duyurdu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top