Dünya

Orlando Bloom İle Birlikte Olan Garson, Müdürüne Yakalandı

Orlando Bloom’un odasında bir gece geçiren garson, işinden kovuldu.

Londra’nın West End bölgesinde beş yıldızlı bir otelde garsonluk yapan Viviana Ross, otelin restoranında  ‘Karayip Korsanları’ filminin yıldız oyuncularından Orlando Bloom ile tanıştı. Daha sonra da 40 yaşındaki ünlü oyuncunun odasında bir gece geçirdi.

İŞTEN KOVULDU 

Orlando Bloom odadan ayrıldıktan sonra odaya giren otelin genel müdürü, çıplak bir şekilde yakaladığı 21 yaşındaki garsonu, müşterilerle ilişki kurma yasağını delmesinden dolayı işten kovdu.

PİŞMAN DEĞİL 

İngiliz The Sun gazetesine konuşan garsonun yakın arkadaşı,  “İşten kovulduğu için üzgün, ama yaptığından pişman değil. Viviana ve Orlando arasında birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren büyük bir elektrik oluştu. Viviana, Orlando ile harika zaman geçirdiğini, onun olağanüstü bir sevgili olduğunu söyledi” dedi.

İŞTE MEŞHUR GARSONUN FOTOĞRAFLARI 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top