Haberler

Radyocu Cem Arslan’ı Bıçaklayan Kim Çıktı?

Cem Arslan’a bıçaklı saldırıda bulunan zanlı, kendisinin takıntılı bir hayranı çıktı.

Yıllardır yaptığı radyo programlarıyla tanınan Cem Arslan, bıçaklı saldırıya uğradı. Arslan’ı bıçaklayan kişinin takıntılı bir hayranı olduğu öğrenildi. Zanlı Müge Arcan’ın 6 sene önce Cem Arslan’ın sevgilisi olduğunu düşündüğü bir kadına saldırmak isterken yoldan geçen bir kadını bıçakladığı öğrenildi.

CEM ARSLAN’IN SAĞLIK DURUMU İYİ 

Ünlü radyocu Cem Arslan’ın dün Taksim’de radyo programı çıkışında bıçaklı saldırıya uğrayan Cem Arslan, kısa süre içinde hastaneye kaldırıldı. 40 yaşında Müge Arcan isimli Arslan’ın arkasından gelerek onu sırtından bıçakladı. Cem Arslan’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

SALDIRGAN HAYRANI ÇIKTI 

Cem Arslan’a saldıran Müge Arcan, polis tarafından kısa sürede yakalandı. Arcan’ın Cem Arslan’ın takıntılı bir hayranı olduğu öğrenildi. Ayrıca saldırganın Cem Arslan’a yakın olduğunu düşündüğü kadınlara da saldırdığı belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top