Keşfet

Saat Modasında Bambaşka Dokunuş: Welder

Saat modasında yön değiştiren ve kuralları alt üst eden Welder ile daha yakından tanışmaya ne dersiniz?

Bir kıyafeti en güzel şekilde tamamlayan saatler, aynı zamanda insanların kişiliklerini ve tercihlerini en iyi yansıtan aksesuarlardır. Aslında, bir saate bakarak bir insanın duruşu hakkında birçok fikre sahip olmak mümkündür. Bu nedenle dünyadaki büyük saat markaları, kendine has özelliklere sahip birbirinden şık saatler üretmek için yarış içerisinde girerler. Tam bu noktada; kendi tarzıyla, modelleriyle ve saatlerinin her birinin karakteristik özellikleri ile saat modasına yön veren marka Welder Watch, diğer markalardan bir adım öne geçerek, insanlara bir aksesuardan çok daha fazlasını vaat eder. Welder’in vaatleri arasında; her saat tasarımının ayrı bir hikayesinin olması ve kendi kurallarını yaratmak isteyenlerin tüm arzularına yanıt verebilecek tasarımlara imza atılması geliyor. Nitekim Welder saatlerinin tasarımlarına imza atan İtalo Fontana, saatlerinde belirli bir mesafeden tanınabilecek farklı özellikler yer aldığını belirtmiştir. Tıpkı bu saat tasarımları gibi, saatlere sahip olanlar da, belirli bir mesafeden bile farkını ortaya koyarak, üzerinde yalnızca bir aksesuar değil, kendine özgü karaktere sahip bir tasarım taşır.

 

Zaman İçerisinde Değişen Mood…

 

Zaman içerisinde birçok detay değişir, olayların ana konuları değişir, koca bir hayat değişir… Bu noktada değişime ayak uyduran arkadaşlar edinmek, insan hayatındaki en büyük başarılardan biri olabilir.

 

Welder Moody, zaman konseptinde kendine has bir koleksiyona sahip olan saatlerden oluşuyor. Zamanın içerisinde değişkenlik gösterebilen moodlara göre bambaşka duygulara, bambaşka heyecanlara ve zevklere sahip olan saatler, tasarımcıların kendi dünyalarındaki değişimlerini yansıtırken, aslında insanların içerisinde bulunduğu değişkenlik duygusunun da en büyük yansıtıcısı oluyorlar.

 

Welder Moody saatleri tasarlanırken; bir yandan hırçınlığın ve kızgınlığın kırmızından alınan ilham, bir yandan huzur ve sakinliğin yeşilinden alınan hissiyat ile dünya üzerinde benzeri olmayan tasarımlara imza atılmıştır. Bu nedenle insan ruhunun içinde bulunduğu değişimleri en iyi anlayan tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi de Welder’i dünyaca ünlü diğer markalardan bir adım öne geçiren photocromic camdır. Birçok olaya, birçok farklı insana, birbirinden farklı mekanlara tanıklık eden insan ruhu gibi, Welder Moody saatleri de değişkenlik gösterebilen ve en önemlisi de ayak uydurabilen bir koleksiyona sahiptir.

 

5 dakika önce hissettiklerinizi, şu anda hissetmiyor olabilirsiniz. Ancak bu duygu karmaşasını iyi anlayan ve tüm duygu değişimlerine uyumluluk gösteren Welder Moody, her zaman yanınızda olacak…

 

Hayat, Ne Zaman Biteceği Belli Olmayan Bir Macera!

 

Bilinmeyenler heyecanlandırır ve bazen heyecanlanmak dünyanın en güzel duygusu olabilir. Welder The Bold, heyecan ve maceranın tutkunlarına ne sunacağını iyi bilen bir koleksiyondan oluşuyor. Saatleri tasarlayan İtalo Fontano, bu tasarımlarla ilgili olarak “Hayatta hep bilinmeyene açık oldum, bu yüzden hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok yaralandım ancak yaralarımda gurur duyuyorum.” diyerek, The Bold’un aslında nasıl bir temelde tasarlandığını ortaya koyuyor.

 

Bu hayatı enerjik ve maceraperest yaşayanlar için benzersiz tasarımlara sahip olan Welder The Bold; heyecanın, gençlik enerjisinin ve aynı zamanda da vintage görünümün bir arada bulunduğu; içerisinde kaybolmuşluğu ve bilinmezliği de barındıran, adeta bir maceranın somut görüntüsü halinde saatler barındırıyor. Bu tasarımlarla beraber, kendi ruh dünyasının ışığında bütün insanların duygu dünyalarını yansıtan İtalo Fontano, Welder The Bold’u yaratırken; hayatı hırçın yaşayanlara, anlık kararlar verip büyük adımlar atanlara, yapılamayacakları yapanlara bir aksesuar sunmayı amaçlamış ve ortaya dünyada dilden dile dolaşan bir markanın, dikkat çeken bir koleksiyonu çıkmıştır.

 

Welder The Bold enerjisini, kalp atışlarınızda hissedebilirsiniz…

 

Türkiye’de Welder Saatleri ve Saat&Saat Anlaşması

 

Tüm dünyada bilinen en büyük saat markaları arasında yer alan Welder, koleksiyonları ve tasarımları ile birçok açıdan adım adım ilerlerken, Türkiye ve daha pek çok ülkede farklı çalışmalara imza atarak, bu tasarımları daha çok insana ulaştırmayı amaçlamıştır. Türkiye’de Saat&Saat markası ile yapılan anlaşmanın sonucunda, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan marka, kısa sürede beğenilerin yönünü değiştirmiş ve Türk kullanıcılardan da tam not almayı başarmıştır. Bu saatlere, koleksiyonlara ve Welder markasının detaylarına ulaşmak isteyenler için Türkiye web sitesi olan https://www.welderwatch.com/tr adresinden yararlanabilir ve markanın saat modellerine, fiyatlarına, marka tasarımcılarına ve koleksiyonların hikayelerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top