Magazin

Sadettin Saran ve Emina Jahovic Aşkında İlk Açıklama

Sadettin Saran Emina Jahovic aşkını doğruladı ancak özel hayatıyla gündeme gelmek istemediğini belirtti.

Mustafa Sandal ile olan evliliğini kısa bir süre önce sonlandıran Sırp şarkıcı Emina Jahovic, boşanmasının ardından kısa bir süre sonra ünlü iş adamı Sadettin Saran ile anılmaya başlandı. Merak edilen aşk, geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir fotoğraf karesi ile tescillenmiş oldu.

“HERŞEY BİLİNİYOR” 

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, verdiği bir röportajda ilk kez bir açıklama yaptı. Saran, “Her şey biliniyor, özel hayatımla gündeme gelmek beni çok rahatsız ediyor” dedi. dedi.

Sadettin Saran, “Emina Jahovic ile ilişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna ise “Biliniyor zaten. Özel hayatım hakkında hiçbir zaman konuşmadım. Özel hayatın özel kalması gerektiğini düşünüyorum.” diyerek yanıt verdi. Aşkı doğruladı ancak özel hayatıyla gündemde olmaktan duyduğu rahatsızlığı da dile getirdi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top