Magazin

Seray Sever, Nihat Hatipoğlu’nun Programına Katıldı!

Ünlü oyuncu Seray Sever, Nihat Hatipoğlu’nun programına katıldı ve merak ettiklerini sordu.

Seray Sever, bir arkadaşı ile beraber ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile İftar adlı programı izlemek için Sultanahmet Meydanı’na gitti. Oyuncu ve sunucu Seray Sever, canlı yayında Nihat Hatipoğlu’na merak ettiklerini sordu. Sever, “Bebek istiyorsak bununla ilgili dua var mı?” diye bir soru yöneltti.

CANLI YAYINDA BEBEK DUASI 

Nihat Hatipoğlu, canlı yayında bebek duası isteyen Seray Sever’e “Bebek için ‘Allah nasip etsin inşallah demek’ lazım. Dua edersek Rabbimiz o duaları kabul eder” diyerek bir karşılık verdi.

SERAY SEVER SORMAYA DEVAM ETTİ 

Nihat Hatipoğlu’nun programına katılan Seray Sever, sosyal medyada ünlü isimlerin fizikleri hakkında yapılan eleştirilerin günah olup olmadığını sordu. Hatipoğlu ise bu soruya şu şekilde cevap verdi: “Çok acımasızca eleştiriler kul hakkına girer. İnsannın hukukuna ve hakkına tecavüz etmemek lazım, insanları üzmemek lazım” dedi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top