Keşfet

Sıla ve Ahmet Kural İlk Kez El Ele Görüntülendi!

Şarkıcı Sıla ve sevgilisi Ahmet Kural, Harbiye’deki konsere el ele geldiler.

Ahmet Kural, sevgilisi şarkıcı Sıla’nın Harbiye Açıkhava’da düzenlediği dördüncü konserinde güzel şarkıcıyı yalnız bırakmadı. Konseri en ön sıradan izleyen Ahmet Kural, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sıla, konserindeki açılış konuşmasını ise sevgilisinin gözlerinin içine bakarak yaptı. İkilinin ilk kez el ele görüntülendiği anlar magazin gündemine bomba gibi düştü.

“İLK KEZ İZLEYECEĞİM”

Şarkıcı Sıla’yı en ön sıradan izleyen Ahmet Kural, bu konser için çok heyecanlı olduğunu söyledi ve  “Onu en önde izlemek mutluluk verici. Çok terledim heyecandan. İlk kez izleyeceğim Sıla Hanım’ı. İlişkimiz çok güzel gidiyor. İlişkiler sürprizdir zaten. Beklenmedik anda çıkar karşınıza. Her şey güzel gidiyor. Hayat sürprizlerle dolu. Birbirimize alıştık. Bir arkadaş ortamında tanışmıştık” diyerek merak edilen ilişki detaylarını meraklı basın mensuplarıyla paylaştı.

EVLİLİK İÇİN DE YORUM YAPTI 

Sıla’nın tüm şarkılarını çok beğendiğini ifade eden Ahmet Kural, “Tüm şarkıları hit olmuş bir isim. Ayırdığım bir parçası yok. Hepsi anlam yüklü şarkılar”  dedi. Basın mensuplarından gelen evlilik sorularına ise “Hayırlısı, nasip. Böyle şeyler konuşulmaz arkadaşlar”  diyerek yanıt verdi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top