Magazin

Sıla’nın Yenikapı Çıkışı Çok Konuşulacak

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Cumhuriyet tarihinin en büyük katılımına sahne olan 7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkındaki sözleri nedeniyle tepkileri üzerine çeken ünlü şarkıcı Sıla, sözlerinin arkasında olduğunu dile getirdi.

Sıla, mitinge katılmayacağını belirtirken,  “Böyle bir şovun içinde olmayacağım” gibi cümleler sarf etmiş, bu nedenle birçok insanın eleştiri oklarına maruz kalmıştı. Aldığı eleştiriler karşısında açıklama yapmak durumunda kalan ünlü şarkıcı “Demokrasi demiyor muyuz! Ben de sözlerimin arkasındayım. Yanlış tarafa çekenler oldu” diyerek sözlerini savundu.

GEZİ PARKI’NA BÜYÜK DESTEK VERMİŞTİ

Daha önce Gezi Parkı olayları sırasında verdiği destekle de gündeme gelen Sıla, “Konserden sonra Gezi’de buluşalım” diyerek birçok çağrıda da bulunmuştu.

ELEŞTİRİLERE TAHAMMÜL YOK

Şarkıcı Sıla, açıklamayı yapmasının ardından takipçilerinden gelen eleştirilerden rahatsız oldu ve instagram hesabını yoruma kapattı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top