Magazin

Survivor Adem, Tuğçe İle Aşk Mı Yaşıyor?

Survivor Adem ve Gönüllüler takımından Tuğçe’nin beraber eğlenmesi gören herkesi şaşırttı.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması olan Survivor 2017’nin sevilen yarışmacılarından biri olan Adem Kılıççı, Gönüllüler takımında bir yarışmacı olan Tuğçe Melis Demir’in görüntüleri aşk dedikodularını alevlendirdi.

SABRİYE İLE AŞK DEDİKODULARI VARDI 

Survivor 2017’nin hırslı yarışmacılarından biri olan Ünlüler takımındaki Adem Kılıççı’nın adadaki takım arkadaşı Sabriye ile yakınlık kurması, ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu. Hatta Sabriye, Adem’i yarışmacılardan olan Berna’dan kıskanıyor ve bu konuyla ilgili komik diyaloglar yaşanıyordu.

İKİLİNİN SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ ŞAŞIRTTI 

Gönüllüler takımında olan Tuğçe Melis Demir, adadaki takım arkadaşı Ogeday ile yakın arkadaştı. Adem’in en büyük rakiplerinden biri olan Ogeday’ın yakın arkadaşı Tuğçe ile beraber eğlenirken görüntülenmesi oldukça şaşırttı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top