Magazin

Survivor Ünlüler Takımındaki Adem, Parmağını Kırdı

Survivor yarışmasındaki Adem, sinirinden parmağını kırdı.

Her bölümü ile nefes kesen Survivor’ın 62. bölümü dün akşam TV8 ekranlarında meydana geldi. Survivor son bölümde iki takım dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNU VE ELEME ADAYI 

Hem performansa hem de beceriye dayalı olan dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele vardı. İlk turu Ünlüler takımı alırken ikinci turu Gönüllüler kazandı ve final turunda Ünlüler takımı 4-1 geriden gelerek oyunu kazandı. Gönüllüler konseye gitti ve haftanın ilk eleme adayı Berna oldu. Berna bu duruma alışkın olduğunu ve nedenini merak etmediğini söyledi.

ADEM’İN PARMAĞI KIRILDI 

Dokunulmazlık oyunu sırasında ünlü yarışmacı Adem Kılıççı, kazandığı oyun sonrasında hırsından ayağını hızlı bir şekilde tahtaya vurdu ve bu hareketi sonucunda parmağı kırıldı. Ünlü yarışmacı bu durumu, bench’teki kötü enerjiye bağladı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top