Magazin

Suudi Yazar, Tuba Büyüküstün’e İkizi Gibi Benziyor!

Tuba Büyüküstün’e ikizi kadar benzeyen Suudi yazar sosyal medyada büyük dikkat çekti.

Güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile milyonların gönlünde taht kurmayı başaran ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün adeta her anını takip eden orta doğu kitlesi, sosyal medyada gördükleri bazı fotoğraflarla oldukça şaşırdılar. Tuba Büyüküstün’e adeta ikizi kadar benzeyen Suudi Arabistanlı yazar Noora Al Ogaili’nin fotoğrafları herkesi şok etti.

BÜYÜKÜSTÜN’ÜN İKİZİ GİBİ 

Fark edildikten kısa bir süre sonra sosyal medyada adeta olay yaratan kişinin Suudi yazar Noora Al Ogaili olduğu öğrenildi. Tuba Büyüküstün ve Çağatay Ulusoy gibi Türk oyuncuları da sosyal medyadan takip eden yazar, imajını da buna göre şekillendirmeye karar verdi. Tuba Büyüküstün’e benzemek için saçlarını onun gibi kısacık kestiren yazar, kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Saçının rengi, modeli, göz rengi ve hatta yüz hatlarına kadar Büyüküstün’e çok benzeyen yazara mesaj yağmuru başladı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top