Dünya

Sylvester Stallone 16 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti!

Slyvester Stallone’nun seneler önce 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Ünlü aktör Sylvester Stallone’nun 1986 yılında korumasıyla beraber 16 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği ile ilgili haberler dünyayı salladı.

POLİS KAYITLARI VAR 

Daily Mail gazetesindeki habere göre; ele geçirilen kayıtlarda, Rocky ve Rambo filmlerinin başrol oyuncusu olan Oscar ödüllü Stallone’nun Las Vegas’taki bir film setinde ismi verilmeyen bir kız çocuğuna tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Alınan kayıtlara ve iddialara göre Las Vegas’taki Hilton’da ailesiyle beraber kalan 16 yaşındaki bir kız çocuğu ile tanıştı. Over the Top adlı filmin çekimleri için Las Vegas’ta bulunan Stallone, kendisinden imza isteyen kız çocuğuyla konuşmaya başladı.

KIZ ÇOCUĞUNA İLGİNÇ SORU 

Haberlerde yer alan iddialara göre; Stallone’nun koruması Mike De Luca’nın kız çocuğuna Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?” diye bir soru yönelttiği ve kızın da “Ben de ona yakınlık gösterirdim” diyerek cevapladığı belirtildi.

27. KATTAKİ OTEL ODASI 

Stallone’nun korumasının 16 yaşındaki kız çocuğuna 27. kattaki bir otel odasının anahtarını verdiği belirtildi. Daily Mail’de yazan haberlerde; Polis kayıtlarına göre, kız ifadesinde 27’nci kata çıktığında Stallone ve korumasıyla koridorda karşılaştığını, birlikte odaya girdiklerini anlattı”  bilgileri geçiyor. Polis kayıtlarında Stallone ile genç kızın cinsel ilişkiye girdiği sırada korumasının da odaya girdiği ve onlara katılmak istediğini belirtti.

Yer alan haberde; “Yine polis kayıtlarındaki ifadeye göre De Luca kızı oral ilişkiye zorluyor. Stallone da kızdan De Luca ile oral seks yapmasını istiyor” deniyor. Ayrıca kız çocuğunun tehdit edildiği ve bu olayı kimseye anlatmaması istendiği belirtildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top