Dünya

Sylvester Stallone’un Göz Kamaştıran Kızları!

Sylvester Stallone’un kızları güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sinema tarihinde şampiyon olmak için büyük mücadele veren Rocky Balboa ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan asker Rambo karakterlerine can veren ünlü aktör Sylvester Stallone, emekli olmasına rağmen kızlarıyla gündemde kalmayı başarıyor.

HER YERE KIZLARIYLA GİDİYOR

Büyük kızı Sofia, ortanca kızı Sistine ve küçük kızı Scarlet olmadan hiçbir yere gitmeyen Stallone, moda etkinliklerine, galalara ve çeşitli aktivitelere güzel kızlarıyla gidiyor. Babalarından dolayı küçüklüklerinden beri kameralara alışık olan güzel kızlar, bireysel olarak da kendilerinden söz ettirmeye başladılar.

ÜNLÜ MODELLERE RAKİPLER

Her biri güzelliği ile büyüleyen kardeşlerden Sistine ve Sofia şu an profesyonel olarak modellik yapıyor. Hatta Bella Hadid, Kendall Jenner gibi ünlü modellere rakip olarak gösteriliyorlar.

Son olarak Dolce Gabbana’nın yeni sezon tanıtımında podyuma çıkan güzel kızlar, moda yazarları ve modacılardan da tam not aldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top