Magazin

Tarkan, Yeni Albümü İle Rekor Üstüne Rekor Kırdı!

Tarkan 7 yıl aradan sonra 10. pop albümünü çıkardı. Çıktığı andan itibaren hayranları albüme büyük ilgi gösterdi.

Megastar Tarkan’ın uzun süredir merakla beklenen “10” adlı albümü sonunda çıktı. Ünlü şarkıcının hayranları sanatçının albümünü almaya ve indirmeye başladı bile. Megastar’ın konser biletleri ile tükenmek üzere.

7 YIL ARADAN SONRA İLK ALBÜM 

2010 yılında “Adımı Kalbime Yaz” ile beraber satış rekorları kıran Megastar Tarkan, o yılın ardından pop albümü çıkarmamıştı. Bu kuralını bozan ve 7 yıl aradan sonra 10. pop albümünü çıkaran Tarkan, yine kendisinden bekleneni yaptı. İçerisinde 14 şarkının yer aldığı “10” adlı albüm, ilk gün Tarkan hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Müzik marketlerle beraber dijital platformlarda ilk olarak Fizy ve iTunes üzerinden indirilen şarkılar, oldukça büyük beğeni topladı. Megastar, Harbiye Açık Hava konserleri serisini de bozmadı.

Harbiye’de düzenlenecek olan 1-2-4-5-8 Temmuz tarihlerinde Tarkan Fizy konserleriyle hayranlarıyla buluşacak. Bilet fiyatları 605 ile 82,5 TL arasında değişen biletler, internetteki kara borsa sitelerine bile düşmeye başladı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top