Magazin

Tuvana Türkay, Alper Potuk İle Barıştı!

Alper Potuk ve Tuvana Türkay’ın yeniden barışmaları gündeme bomba gibi oturdu.

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, sürekli olarak ayrıldığı ve barıştığı sevgilisi Alper Potuk ile son olarak Nisan ayında son noktayı koymuştu. Tuvana Türkay’ın Instagram hesabındaki paylaşımı kafaları karıştırdı. Türkay’ın geçtiğimiz günlerde Instagram story bölümünden yaptığı paylaşımla da Alper Potuk ile yeniden bir araya geldiklerini düşündürttü.

DOĞUM GÜNÜ FOTOĞRAFIYLA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI 

3 Ekim’de doğum gününü kutlayan ve 28 yaşına basan Tuvana Türkay, kendi evinden pastalı bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafta arkada duran aynadan yansıyan Alper Potuk’un görüntüsü ise sosyal medyada kısa sürede konuşulmaya başladı.

TUVANA TÜRKAY’IN BARIŞMA ŞARTI: EVLİLİK 

Aynı kareyi beş dakikanın ardından yeniden paylaşan Tuvana Türkay, Alper Potuk’un göründüğü bölüme ise kalp emojisi koydu ve ilişkilerini kamufle etmeye başladı. Geçtiğimiz günlerle yeniden bir araya geldikleri konuşulan çiftten Tuvana Türkay’ın Alper Potuk ile “evlilik şartı” koyarak barıştığı konuşulanlar arasında yer aldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top