Magazin

Ünlü Çiftin Düğününde Midye Dolma Geldi!

Bir zamanların ünlü oyuncularından Nihan Tarhan, bir süredir beraber olduğu müzisyen Ali Rıza Şahenk ile dünya evine girdi. Çiftin düğününde dikkat çeken detaylar oldu.

Bir zamanların sevilen oyuncularından olan Nihan Tarhan, 2 yıldır birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Ali Rıza Şahenk ile dünya evine girdi. Bodrum’da düzenlenen törende ünlü çift, pasta kesme geleneğini yerle bir ederek pasta yerine midye dolma dağıttılar.

DÜĞÜN PASTASI OUT, MİDYE DOLMA İN 

Can Bonomo, Öykü Karayel, Ege gibi birçok ünlü ismin de katıldığı düğünde renkli dakikalar yaşandı. Düğündeki en dikkat çeken detay, düğün pastası yerine midye dolma gelmesi oldu.

ÜNLÜLER SAHNEYE ÇIKTI 

Nihan Tarkan, sevgilisi için stüdyoda seslendirdiği Beyonce’nin Crazy in Love şarkısıyla sürpriz yaptı. Çiftin ilk dans şarkısı bu oldu. Ayrıca Nihan Tarhan’ın daha önce Nilüfer tarafından seslendirilen Ali şarkısını söylemesi de duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Düğün gecesinde; Can Bonomo, Bay J, Nihan Tarhan’ın abisi Korhan Tarhan sahne alarak konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

BALAYI İÇİN AFRİKA VEYA MEKSİKA 

Alınan bir diğer bilgi ise, çiftin safari turu yapmak için balayında Afrika veya Meksika’yı tercih edecekleri oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top