Dünya

Ünlü Televizyon Yıldızı, Çöp Dökmeye İç Çamaşırlarıyla Çıktı

Ünlü televizyon yıldızı Lisa Appleton, iç çamaşırları ile görüntülendi.

İngiltere’de Big Brother adlı program ile ünlenen televizyon yıldızı Lisa Appleton, son zamanlarda ünlüler arasında çok moda olan “iç çamaşırı ile ev işi yapma” modasına uydu. Çöp dökmeye çıkan yıldızın bikinili görüntüsü herkesin dikkatini çekti. Lisa Appleton’u bikini ile görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

GÖRÜNTÜLENMEKTEN RAHATSIZ OLMADI 

İspanya’da tatilde olan ünlü televizyon yıldızı pazar günü evinin temizliğini yaparken iç çamaşırı ile çöpleri dışarı çıkarırken görüntülendi. Giydiği iç çamaşırının altına topuklu ayakkabı giyen ünlü yıldız, bu şekilde görüntülenmekten rahatsız olmadı.

KİM KARDASHİAN GİBİ OLMAK İSTİYORMUŞ 

TV yıldızı Lisa Appleton, The Sun gazetesine verdiği bir röportajda göz önünde olmaktan rahatsız olmadığını hatta ileride Kim Kardashian’ın komedyen versiyonu olup tüm dünyaya tanınmak istediğini söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top