Magazin

Usta Oyuncu Fikret Hakan Hayatını Kaybetti!

Türk sinemasının önemli isimlerinden Fikret Hakan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan ve tanınan 6 jön arasında yer alan oyuncu Fikret Hakan, hayatını kaybetti. Fikret Hakan, akciğer kanseri tedavisi gördüğü İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Usta oyuncu 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.

2 SAAT BOYUNCU UĞRAŞTILAR 

Gerçek adı Bümin Gaffar Çıtanak olan Fikret Hakan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun doktorları 2 saat boyunca Hakan’ı hayata döndürmeye çalıştılar. Ancak tüm çabalar sonuçsuz kaldı ve Fikret Hakan 83 yaşında hayatını kaybetti.

ACI HABERİ TWİTTER’DAN VERDİLER 

Ünlülerin menajeri olan Sühely Atay, Twitter üzerinden Fikret Hakan’ın ölüm haberini verdi. ”Çocuklarımın dedesi, sinema sanatçısı #FikretHakan’ı kaybettik . Tüm dost ve sevenlerine duyurulur”  diyerek duyurdu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top