Haberler

Yavuz Bingöl, Köprü’de İntihar Girişimini Engelledi!

Yavuz Bingöl, 15 Temmuz Köprüsü’nde intihar etmek isteyen bir genç için dil döktü.

Rol aldığı dizinin Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan setine gitmek için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçen Yavuz Bingöl, bir intihar girişimine tanık oldu. Kısa süre sonra aracından inerek intihar etmek isteyen kişinin yanına giden Bingöl, intihar teşebbüsünde bulunan genç adam için bir süre dil döktü.

“HAYAT KURTARDIK”

Yavuz Bingöl, depresyona girdiği öğrenilen şahsı intihardan vazgeçirmek için onunla bir süre konuştu. O anları anlatan Bingöl,  “Çok bir şey yapmadım. İntihar girişimi olduğunu öğrenince inip bakmak istedim. Benim hayranım olduğunu söyledi. Beni görünce sakinleşti. Dizi setine geç kaldık ama hayat kurtardık” dedi.

TRAFİK DURDU 

İntihar etmek isteyen şahıs, kısa sürede olay yerine gelen Müzakere ve Rehine Kurtarma Timi’nin çalışanları tarafında korkuluklardan indirildi. Olay nedeniyle Avrupa’dan Anadolu Yakası’na geçişteki trafik oldukça aksadı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top