Magazin

Yeşil Salkım, Gülben Ergen’i Adeta Bombaladı!

Yeşim Salkım, Gülben Ergen ile ilgili şok açıklamalarda bulundu. Gülben Ergen’in otel odalarında basıldığını söyledi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programa bağlanan Yeşim Salkım, Gülben Ergen hakkında akıl almaz açıklamalarda bulundu. Yeşim Salkım, izleyenleri şok edecek sözler söyledi. “Ben kimsenin metresi olmadım, otel odalarında basılmadım.”  dedi ve stüdyodakilerin bile ağzını açık bıraktı.

KİMSENİN METRESİ OLMADIM 

Gülben Ergen ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Yeşim Salkım, Seren Serengil’in açıklamasının ardından canlı yayına bağlandı ve bazı açıklamalarda bulundu.  “Onun kasetlerini ilk gören kişi benim. Ben otel odalarında basılmadım, kimsenin metresi olmadım onun gibi.”  dedi.

Bunun ardından “Seren Serengil, o zamanlar Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım’la aşk yaşıyordu. İkisi evlenecekken Gülben Ergen yüzünden ayıldılar.” dedi. Gülben Ergen’e söylediği şok sözler magazin dünyasına bomba gibi oturdu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top