Magazin

Youtuber, İrem Derici’nin Aşk Mesajlarını İfşa Etti

Ünlü youtuber Gökçe Yıldırım, eski sevgilisinin kendisini İrem Derici ile aldattığını iddia etti ve mesajları ifşa etti.

Türkiye’nin bilinen youtuber’larından Gökçe Yıldırım, dün yayınladığı makyaj videosunda sevgilisi Ataberk Özdene’nin kendisini İrem Derici ile aldattığını ifade etti. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefon bağlantısı gerçekleştiren Yıldırım, İrem Derici’nin sevgilisine attığı aşk mesajlarını ifşa etti.

YAYINDA ANLATTI 

Canlı yayındaki açıklamalarında yaşadığı zor dönemleri anlatan Gökçe Yıldırım şu açıklamayı yaptı:

“Ben bütün yazışmaları gözümle gördüm hepsi bilgisayarımda zaten. Bu kadının kadına yaptığı şiddettir. Ataberk, İrem Derici’nin konserlerine istemeyerek gidiyordu sırf para kazanmak için. Ataberk’e İrem Derici’nin hareketlerini hep sorduğumda ‘Ya o bir şeyler yapıyor ama ben takmıyorum’ diyordu. İkisinin yazışmaları gerçekten çok kötüydü.”

İREM DERİCİ’DEN ÇİRKİN MESAJLAR 

Programdaki sunucular, sevgilisi ve İrem Derici arasında geçen yazışmalarda ne gördüğünü sorması üzerine Gökçe Yıldırım, “Bunu söylemeyi çok doğru bulmuyorum açıkçası çünkü iki insanın arasında geçen bir diyalog. Mesajları okuduğumda bir kadın olarak yerin dibine girdim. Şöyle şeyler vardı; ‘Ben sana çok aşığım’, ‘Ben sana ölüyorum’, ‘Lütfen bana gel, benim ol’ gibi sürekli gelen mesajlar. Ataberk ise bu mesajlara ‘Lütfen kendinle kal, biraz bize zaman ver, bekle.’ cevabını vermiş. Derici ise ‘Hayır beklemiyorum, olmayacak bu ancak bizi soğutur’ gibi ifadelerle cevap vardı. Gerçekten çok uğraştı.” diye yanıt verdi.

İREM DERİCİ VE YENİ SEVGİLİSİ ATABERK ÖZDENE 

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Ataberk Özdene ile görüntülenen İrem Derici, ilişkisi hakkındaki soruları yanıtsız bıraktı ve yalnızca yeni yılı kutladı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top