Magazin

Zehra Çilingiroğlu’nun Sigara Görüntüleri Annesini Şok Etti!

Zehra Çilingiroğlu’nun sigara içerken çekilen görüntüleri annesini şok etti.

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın kızları Zehra Çilingiroğlu, ailesi tarafından gelen uyarılara kulak asmadı. Arkadaşları ile beraber eğlenmeye çıkan Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün peş peşe sigara içerken objektiflere yakalandı.

HÜLYA AVŞAR’DAN TEPKİ GELDİ 

Zehra Çilingiroğlu’nun bu kötü alışkanlığına ve kameralara yansıyan görüntülerine babasının ve annesinin ne diyeceği merak konusu halindeydi. Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’na konuşan Hülya Avşar’dan bu karelere tepki geldi.

“SİGARADAN NEFRET EDİYORUM”

Cengiz Semercioğlu, Zehra’nın fotoğraflarını gören Hülya Avşar’ın nasıl tepki verdiğini anlattı. Semercioğlu; “Dün sabahprogramının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu Hülya Avşar’dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye…Ama hemen öğrendi tabii, Zehra’nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum Hülya Avşar’a. Hülya Avşar ‘Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu’ dedi.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top