Magazin

Demet Akalın’ın Kocası Seda Sayan’ı Affetti

Programında Demet Akalın’ın İbrahim Kutluay olan görüntülerini yayınlayan Seda Sayan’ı Demet Akalın’ın kocası Okan Kurt affetti.

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde programına Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’u konuk etmişti. Demet Akalın’ın biyografisinin yer aldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay yer alınca ünlü şarkıcı bu konuya oldukça bozulmuştu. Seda ve Demet’in arası bu konu nedeniyle bozulmuştu.

OKAN KURT OLAYI AFFETTİ 

Seda Sayan yaptığı bu hatanın farkına vardı ve konuyla ilgili olarak “Videodan haberim yoktu ama ben yine de özür dilerim” dedi. Okan Kurt da bunun üzerine sosyal medyadan “Seda ablamın kesinlikle haberi yoktur.” dedi ve Seda Sayan’ı affetti. Demet Akalın da eşinin bu paylaşımının ardından Seda Sayan’ı yeniden takip etmeye başladı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top