Magazin

Murat Başoğlu’nun Beraat İsteğine Ret Geldi!

Murat Başoğlu, yeğeni ile ilişkisi hakkındaki davadan beraat etmişti. Ancak Savcı Fatma Atasoy, beraat kararına itiraz etti.

Sunucu Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’nın basına yansıyan ve büyük tepki çeken görüntüleri nedeniyle Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmıştı. İkilinin hakkında “hayasızca hareketler” suçundan haklarında dava açılmıştı.

Mahkemedeki yargılama neticesinde, bu olayın yerleşim yerinden uzak olduğu ve çıplak gözle görülemeyeceği için kanunda suç için aranan aleniyet şartının gerçekleşmemesinden dolayı 9 Mart tarihinde ikilinin beraat etmesine karar verilmişti.

TEKNELERDEN GÖRÜLEBİLME İHTİMALİ

Savcı Fatma Atasoy, sanıkların beraat kararının temyiz etti ve kararın bozulmasını istedi. Temyiz başvurusunda bu olayın ensest olduğunun altını çizdi ve karardaki “aleniyet” olmaması durumunun geçersiz olduğunu, bu olayın civardaki teknelerden basit bir şekilde görülebileceğini ifade etti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top