Magazin

O Ses Türkiye’ye Beyazıt Öztürk Bombası!

O Ses Türkiye bomba bir transferle yeni yayın dönemine başlayacak. O Ses Türkiye ekibinde artık Beyazıt Öztürk de olacak.

Geçtiğimiz günlerde TV8’in yeni yayın dönemiyle ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Bomba 1-2 transferimiz daha var ama şimdi söylemeyeceğim” dedi. Ancak Ilıcalı’nın sürprizi ortaya çıktı. O Ses Türkiye ailesine Beyazıt Öztürk’ün katılacağı öğrenildi.

ACUN ILICALI ÇOK HEYECANLI 

Hürriyet’in haberine göre Acun Ilıcalı, bomba transferlerle ilgili olarak şunları açıkladı: “Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top