Dünya

Oscar Skandalını Önlemek İçin Komik Hareket!

Oscar ödül töreninde, geçen seneki skandalın yaşanmaması için en iyi yönetmen, en iyi filmin yazılı olduğu kağıdı kontrol etti. Ödül töreninde eğlenceli dakikalar yaşandı.

90. kez düzenlenen Oscar Ödül Töreni’nde oldukça ilginç anlar yaşandı. Bu yılın en iyi filmi Shape of Water seçildi ve filmin yönetmeni Guillermo del Toro ise en iyi yönetmen ödülüne layık görüldü. Filmin yönetmeni, ödülü almak için sahneye çıktığında, geçtiğimiz seneki gibi bir yanlışlıkla karşılaşmamak için ödülün yazılı olduğu kartı kontrol etti.

GEÇEN SENE OSCAR’DA BÜYÜK SKANDAL OLMUŞTU 

Geçtiğimiz yıl Oscar ödül töreninde beraber sahneye çıkan Faye Dunaway ve Warren Beatty, ellerindeki kağıda bakarak en iyi film ödülünün La La Land’ın kazandığını açıklamıştı. Ancak daha sonra ödülle ilgili bir yanlışlık yapıldığını ve ödülün sahibinin Moonlight olduğu belirtildi. O sırada ise salonda büyük bir şok yaşandı. Oscar skandalı uzun süre magazin gündeminden düşmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top