Dünya

Ünlü Rapçi Yüksek Dozda Uyuşturucudan Öldü!

Ünlü rap şarkıcısı Mac Miller, yüksek dozda uyuşturucudan hayatını kaybetti.

Gerçekte adı Malcolm James McCormick Mac Miller, Koliforniya yakınlarındaki evinde ölü bulundu. 26 yaşındaki ünlü rapçinin yüksek dozda uyuşturucudan hayatını kaybettiği öğrenildi.

UYUŞTURUCU SONU OLDU

ABD basınında yer alan haberlere göre; 26 yaşında olan ünlü rapçi Mac Miller, evinde ölü bir şekilde bulundu. Genç rapçinin ölüm nedeninin yüksek doz uyuşturucu olduğu tespit edildi ve bu haber sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

MAC MİLLER KİMDİR?

2010 yılında plak şirketi  Rostrum Records ile ilk sözleşmesini imzalayan ünlü rapçi, ilk stüdyo albümünü 2011 yılının Kasım ayında Blue Side Park ile yaptı. Kısa sürede büyük üne kavuşan Mac Miller, Amerikan Billboard 200 listesinde kısa sürede bir numaraya yükseldi. Tha Dogg Pound, 1995 yılındaki Dogg Food albümünden beri ABD listelerinde zirveye yükselen ilk bağımsız albüm oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top