Keşfet

Uzmanlarla Bire Bir Online Görüşme: KacDakka.com

İnternet üzerinden online bire bir uzmanlarla görüşme imkanı veren KacDakka.com, teknolojiyi kullanarak sunduğu hizmet ile popüler olmaya başladı.

Zaman zaman bazı yazılar okumak yerine bu olaylarla ilgili video izlemek ve bu şekilde bilgi almak çok daha etkili olabilir. Hatta insanların okumayı sevmedikleri ve buna nazaran her zaman izlemeyi tercih ettikleri düşünülürse, video ile anlatımın etkili olması kaçınılmaz bir sondur. Videoların internet üzerinde önemli bir içerik oluşturduğu ve bilgi verme konusunda da sıkça kullanıldığı görülebilir. Bu kullanımların giderek gelişmesi sonucunda gelinen nokta ise online görüşmeler sonucunda bilgi alınması ve bu şekilde bir hizmet sağlanmasıdır.

İnternet ortamında çeşitli uzmanları bir araya getirerek buradan randevu alınmasını sağlayan ve yalnızca bilgisayar başında oturarak isteyenlerin bir psikolog ile görüştüğü, isteyenlerin bir diyetisyen ile görüştüğü veya aile terapisi uzmanı ile bire bir görüşme gerçekleşen bir sistem ortaya çıkmıştır. Bu sistem, kacdakka.com adresinde hizmete girmiş ve videolu anlatımların çok daha üst boyutu ve profesyoneli olmuştur. Video yerine direkt olarak canlı görüşmeler sağlayan ve bu sistemde kayıtlı olan uzmanlar aracılığıyla insanların hizmet almasını sağlayan bu sistem, profesyonel bir çalışma anlayışına sahiptir. Son zamanlarda birçok insanın dikkatini çekmesinin ardından teknolojinin faydalı kullanımı gözler önüne serilmiştir.

 

Nedir Bu Kacdakka.com?

 

Kacdakka.com’da istenilen hizmete ait olan odaya katılma butonu tıklanır ve ardından da buradan kayıt işlemi gerçekleştirilir. Kayıdın ardından girilen oda sayfasında bir oda başlangıç saati belirir ve sonrasında ise kullanıcı bekleme odasına otomatik olarak yönlendirilir. Burada hizmet veren kişilerin kendilerine ait olan odalarda kişiler bekleme sürecine girer ve belirlenen süreler arasında bire bir bir görüşme gerçekleştirilir. Bekleme odasına alınan kullanıcılar için oda sahibi tarafından bir görüşme talebi yollanır. Kullanıcı bu talebi kabul ettiğinde de görüşme sayfasına yönlendirme olur.

Bu görüşme talebinin kabul edilmesinin ardından kullanıcıların bilgisayarlarında kamera ve mikrofonun kullanılması için bir izin istenir, bu izin bilgisayar ile alakalıdır. Mikrofon ve kameraya onay verilmesi, oda sahibi ve aynı zamanda uzman kişi ile kullanıcı arasındaki iletişimin sağlanması için tek yoldur. Bu iznin de verilmesinin ardından görüşme sayfası belirir. Odayı açan kişi belirli bir sıra içerisinde odada beklemeden olan kullanıcılarla görüşmeye başlar. Zaman dolduğunda ise sıradaki kişi ile görüşme başlatır. Bu görüşmeler bire bir kişiler arasında geçmekte ve diğer bekleyenler kullanıcı ve oda sahibi arasında geçen konuşmaları hiçbir şekilde duyamaz.

Bu tür bir hizmet sunan kacdakka.com, internet dünyasının iletişimdeki kolaylığını kullanarak insanların danışmaya ihtiyaç duydukları konularda, uzmanlarla aralarında bir bağ kurmakta ve gerekli bilgilerin en sağlıklı yöntemle alınmasını sağlamaktadır. Onlarca uzmanın kayıtlı olduğu ve bu sistem üzerinden hizmet verdiği bilinmekte ve giderek popüler bir hale gelmesinden dolayı farklı uzmanları da bünyesinde buluşturmaya devam etmektedir.

Almak istediğiniz bir hizmet için kacdakka.com adresi üzerinden seçim yapmak ve uzmanlarla bire bir görüşme sağlayarak birçok farklı sorunlarınızdan kurtulabilir veya farklı konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top